Edvards Strazdiņš zina kā ir tad, kad naudas nav!

Raksta attēls - Edvards Strazdiņš zina kā ir tad, kad naudas nav! Ekrānšāviņš no video

01.09.2022

Latviešu jaunās kantrī mūzikas cerība Edvards Strazdiņš šodien publicē savu jaunāko dziesmu “Kad naudas nav”.

Edvards: “Dziesmā ar vieglu pašironiju un romantisma devu ieskicēju mūsdienu dzīves situācijas, kurās aizrautība un degsme mijas ar neracionālu un neloģisku lēmumu pieņemšanu, tikai lai sagādātu prieku otram cilvēkam. Stāstu var attiecināt arī uz citām dzīves situācijām – kāds varbūt visu savu naudu iztērē jauna auto iegādei, kāds savam hobijam, kāds pēdējo centu atdos saviem bērniem.”

Dziesmu producējis Gints Stankevičs, bet video veidojis Kaspars Kambars. Video veidošanā piedalījās arī Jelgavas mūziķi Gatis Mūrnieks, Aigars Kudrickis un Uldis Jaunzems. Klips filmēts dzīvās mūzikas bārā “St. Black & Rock Cafe Urban Stage”, Rīgā. Edvarda meitenes lomā Emīlija Rūta Ozoliņa.

Edvarda Strazdiņa pirmais singls “Celties spārnos” nāca klajā 2021. gada sākumā un līdz šim publicētas jau astoņas paša dziedātāja sarakstītas dziesmas un dziesmu video. Populārākās no tām ir “Dziesma par Kurzemi” un “Lauku dzīves miera osta”.

Tuvākās uzstāšanās Edvardam Strazdiņam plānotas Guntara Rača autorvakaros 16. septembrī Slampes kultūras pilī un 22. septembrī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!