Dziedātāja Mo Apsen publicē emocionālu singlu no gaidāmā debijas albuma

Raksta attēls - Dziedātāja Mo Apsen publicē emocionālu singlu no gaidāmā debijas albuma Publicitātes foto

02.11.2017 / Parmuziku.lv

Mo Aspen izdevis teksta video vadošajam singlam “Hold Me Close” no gaidāmā debijas albuma “Magical Things”, kurš tiks prezentēts 2017. gada izskaņā.

Mo Aspen ir latviešu dziedātājs Modris Apse (vokāli, multiinstrumenti, producēšana), kurš darbojās arī apvienībā “Anomaly Machines” un Laura Lāce jeb Laura6100 (bass, bekvokāli, ģitāra), kuras auditorija Youtube vietnē sasniedz vairāk kā 30 miljonus skatījumu, un kura darbojusies tādās grupās kā Be Reet, Sus Dungo u.c. Mākslinieks šogad ticis ierindots Delfi.lv Top 5 ievērības cienīgo mūzikas jaunumu sarakstā, iepazīstināts no Tvnet.lv puses un ticis izcelts Latvijas Mūzikas video kanālā.

Dziesma “Hold Me Close”, kā informē dziedātāja pārstāvji, ir emocionāla dziesma, kura attēlo situāciju, kas neizbēgami piemeklē mūs visus - apziņa un bailes no tā, ka kādu dienu mūsu vismīļākā cilvēka dzīvības cilpa pārtrūks.

Albuma vāka mākslas darbu ir izstrādājusi māksliniece no Lietuvas - Jogailė Misiūnė (Sutkutė). Pirms albuma “Magical Things” iznākšanas un albuma vāka prezentācijas sagaidāms vēl dziesmas “Hold Me Close” un trešā singla ekranizējums. No albuma publicētas un klausāmas jau 3 dziesmas, ieskaitot vienīgo dziesmu latviski – aiz īpašas mīlestības pret Latviju un tās dabu sarakstīto skaņdarbu “Ģeodēzists”.

Vairāk par mūziķi - mājaslapā un Facebook.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!