Dziedātāja Laura Raila ar grupu ieraksta glamūrīgu popūrija mūzikas video

Raksta attēls - Dziedātāja Laura Raila ar grupu ieraksta glamūrīgu popūrija mūzikas video Ekrānšāviņš

20.09.2017 / Parmuziku.lv

Melngalvju namā izdevies nofilmēt patiešām valdzinošu video.

Laura Raila ar grupu "The Power Band", kuras sastāvā ir Didzis Soste uz taustiņiem, Edgars Raila uz sitamajiem instrumentiem un Daniēls Pelcis uz basa, nupat Melngalvju namā nofilmējusi krāšņu video - fantastiski skaistā zāle klipam piešķir īpašu auru.

Doma par šāda veidu dziesmu miksu mums radās mēģinājuma procesā, profesionālā studijā ierakstījam džezīgā skanējumā tādus superhitus kā "Sunny", "Gimme", "Mama Mia", "Sunday Morning", "Fly me to the moon". Es džeza mūzikā jūtos ļoti labi, tā mani emocionāli baro un uzlādē un tā ir arī pārējiem grupas biedriem. Gluži loģiski tapa arī mūzikas video. Melngalvju nama zāle nu jau ir mans sapņa piepildījums – tur iekšā ir fantastiska greznība, pacilāta sajūta un ļoti pozitīva gaisotne,

stāsta Laura Raila, kura šobrīd turpina mācības džeza vokāla nodalā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā.

Dziedatāja piemin arī kuriozu filmēšanas laikā:

Kad viss klips jau bija nofilmēts, mēs pamanījām, ka neesam flīģeli noņēmuši no statīviem, smējāmies ne pa jokam, bet nonācām pie visai loģiska secinājuma, ka tā noteikti nebūs nevienam, esam liels retums. Klipu vēlējāmies nofilmēt pozitīvu, tādēļ neizpalikt arī bez pārsteigumiem režijā, bet šo paturēšu noslēpumā, lai skatītāji paši noskatās un novērtē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!