Dziedātāja Aija Andrejeva gatavojas pavasara akustiskajai koncerttūrei

Raksta attēls - Dziedātāja Aija Andrejeva gatavojas pavasara akustiskajai koncerttūrei Foto; Liene Pētersone

03.01.2017 / Parmuziku.lv

Jau 8.februārī dziedātāja Aija Andrejeva ar savu jauno akustisko dziesmu programmu „Ceļojums pie sevis” balsij, čellam, ģitārām un perkusijām dosies koncerttūrē pa Latvijas pilsētu kultūras namiem.

Jaunajā programmā iekļauti visi dziedātājas hīti jeb, kā saka pati Aija, „pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās” – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi „Tumsā”, „Kamoliņš”, „Kafijas krūze”, „Lelle”, „What For?!”, „Ar tevi lasīju kastaņus”, „Vēl”, „Kā neviens”, „Tu un es”, „Ēnas”, „Pavasaris” u.c.

Dziedātāja uzsver, ka šī programma, kur dziesmas būs dzirdamas pavisam citādākā skanējumā, citās krāsās un noskaņās, būs kā noslēgums vienam dzīves un karjeras posmam un skaists tilts uz gaidāmo albumu.

Uz koncertiem, kas skanēs daudzās Latvijas pilsētās, aicinu visus tos, kas varbūt nav paguvuši noskatīties kādu no maniem lielajiem koncertiem. Gribu ar saviem klausītājiem tikties intīmā un mājīgā atmosfērā, ļaujot viņiem satikties ar sevi un savu Mazo princi,

piebilst Aija.

Jaunajā koncertprogrammā par muzikālo pavadījumu gādās Kaspars Ansons (ģitāras), Jānis Pauls (čells; „Melo M”) un Kaspars Kurdenko (perkusijas).

Koncertu norises vietas:

8.februāris plkst. 19:00 Ogres Kultūras centrs

10.februāris plkst.19:00 Saldus mūzikas skola

12.februāris plkst.18:00 Salaspils kultūras nams «Rīgava»

18.februāris plkst.18:00 Kandavas Kultūras nams

24.februāris plkst.19:00 Mārupes Kultūras nams

25.februāris plkst.19:00 Ikšķiles tautas nams

8.marts plkst. 19:00 Ropažu Kultūras centrs

17.marts plkst.19:00 Bauskas Kultūras centrs

24.marts plkst. 19:00 Kuldīgas Kultūras centrs

25.marts plkst.18:00 Līvānu Kultūras centrs

31.marts plkst.19:00 Kultūras pils «Ziemeļblāzma», Rīgā

14.aprīlis plkst. 19:00 Alūksnes Kultūras centrs

21.aprīlis plkst.19:00 Ķekavas Kultūras nams

22.aprīlis plkst.18:00 Siguldas koncertzāle «Baltais flīģelis»

29.aprīlis plkst. 18:00 Krustpils Kultūras nams

Biļetes uz Aijas Andrejevas jauno koncertprogrammu „Ceļojums pie sevis” var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!