“Dzelzs vilks” ar jaudīgāko dziesmu koncertu dosies uz Londonu

Raksta attēls - “Dzelzs vilks” ar jaudīgāko dziesmu koncertu dosies uz Londonu Publicitātes foto

20.10.2017 / Parmuziku.lv

Šonedēļ, 21. oktobrī, rokgrupa “Dzelzs vilks” dosies uz Lielbritāniju, kur tās galvaspilsētā Londonā sniegs koncertu, noslēdzot grupas ceturtdaļgadsimta daiļrades svinības, ko grupa koncertos atzīmē jau kopš šā gada sākuma.

Šo gadu “Dzelzs vilks” uzsāka, saņemot “Zelta mikrofonu” par labāko rokmūzikas albumu (“Perfekta rītdiena”) un koncertos atzīmējot grupas 25. gadskārtu. Februārī “Dzelzs vilks” pulcēja fanus izpārdotā jubilejas lielkoncertā koncertzālē “Palladium”, kā arī devās jubilejas koncerttūrē Latvijā un Lielbritānijā, bet turpinājumā aizvadīja intensīvu festivālu vasaru, uzstājoties lielākajos vasaras mūzikas festivālos, tostarp pirmoreiz pulcējot tūkstošiem dejojošu fanu uz festivāla “Positivus” lielākās skatuves.

Grupas ceturtdaļgadsimta jubilejas turneju “Dzelzs vilks” sestdien, 21. oktobrī, noslēgs koncertā Londonā, kur skanēs grupas jaudīgāko dziesmu izlase. Dienu pirms koncerta Londonā, 20. oktobrī, “Dzelzs vilks” uzstāsies arī Rīgā, klubā “9. vilnis”.

Kad pavasarī viesojāmies Apvienotajā Karalistē, Anglijā un Skotijā, mūsu ceļš veda garām tās galvaspilsētai, un tagad varam ar prieku paziņot, ka šoruden Dzelzs vilka labākās dziesmas skanēs arī man tik tīkamajā rokenrola citadelē Londonā,

pauž grupas līderis Juris Kaukulis.

Koncertā būs iespējams iegūt grupas “Dzelzs vilks” pieprasīto labāko dziesmu izlasi “Dziesmas pilnmēness naktī. 1/4gadsimta izlase” kā CD, tā vinila izdevumos, kā arī citus “Dzelzs vilks” albumus taustāmā formā.

Koncerta sākums plkst. 18.00.Biļetes uz koncertu “Opera Restaurant and Bar” koncertvietā pieejamas iepriekšpārdošanā internetā, kā arī koncerta dienā notikuma vietā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!