Dziesminiece ieraksta "Franco Franco" dziesmas "Up" kaverversiju (VIDEO)

Raksta attēls - Dziesminiece ieraksta "Franco Franco" dziesmas "Up" kaverversiju (VIDEO) Fotokolāža

06.02.2017 / Parmuziku.lv

“Reiz, Elizabete par dziesmu “UP” teica - viss kas notiek, notiek uz labu! Sākoties Jaunam gadam, gribu ticēt, lai vai kas notiktu, viss ies uz augšu!” saka jaunā dziesminiece Līva Komarovska. Viņa piedāvā noklausīties "Franco Franco" dziesmas "UP" akustisko versiju.

"Grupu “Franco Franco” iepazinu pateicoties kursabiedram Mārtiņam Spurim (grupas bundzinieks), kurš man  2012. gadā parādīja viņu pirmo singlu “Grasshopper's Novel". Vēlāk turpināju sekot grupas aktivitātēm.

Pamazām iepazinu arī pārējos grupas dalībniekus. Viņi bija tik jauki un laimīgi! Vienmēr šķita, kā tas var būt? Tagad varu teikt, tā bija un tā būs - viņu mirdzums, enerģija un laimes starojums, gadiem ejot, turpina plūst! “Franco Franco” šobrīd ir viena no spilgtākajām, kolorītākajām un pozitīvākajām pašmāju grupām! Tagad, pēc klusēšanas pauzes, “Franco Franco” izdeva jauno ierakstu “Moon + Light”.

Vēlreiz gribu viņiem pateikt paldies par iespēju spēlēt albuma prezentācijas pasākumā! Apveicu viņus arī ar iekļūšanu "Supernova 2017" pusfinālā, es ticu un zinu, ka viņiem viss izdosies!" pauž Līva Komarovska.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!