Dons, Busulis un Prāta Vētra jaunā dziesmā Piedošana

Raksta attēls - Dons, Busulis un Prāta Vētra jaunā dziesmā Piedošana Publicitātes foto

30.03.2021

Marta priekšpēdējā diena sākas ar brīnišķīgu ziņu - kopīgā dziesmā vienojušies Dons, Intars Busulis un Prāta Vētra. Trio nodod klausītāju vērtējumam iedvesmojošu himnu mīlestībai "Piedošana".

"Paldies Artūram par iniciatīvu", saka Intars. "Prieks un gods dziedāt šādā sastāvā. Citējot manu mīļoto meiteni, spēcīga ir gan dziesma, gan pats fakts, ka visi esam satikušies kopīgā skaņdarbā."

"Interesanti, ka dziesma faktiski tapa jau pirms gada, bet pandēmija darīja savu un sapratām, ka dziesmas izdošana uz laiku jāpārceļ", turpina Renārs.

Dziesmu sarakstījuši paši trio puiši un viņi saka lielu paldies visiem, kas palīdzēja šim ierakstam tapt. "Piedošana ir māksla, kuru mēs mācāmies visu dzīvi. Reizēm šķiet, ka nupat jau būsim iemācījušies, bet nāk jauni pārbaudījumi un atkal jāsāk viss no jauna", rezumē Dons.

Dziesmas teksta video veidojis baltkrievu mākslinieks Vasilijs Ļihtorovičs. Ieraksts tapis Dj Rudd ierakstu studijā Full Clip, producents Kim Wennerstrom (Kims Lab), izdevējs Dons Music, DeBusul MUSIC, Brainstorm Records Company.

"Piedošana" no šodienas pieejama visos straumēšanas servisos un Youtube. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!