Debitante Vultura publicē video dziesmai "Noliec Ziedus"

Raksta attēls - Debitante Vultura publicē video dziesmai "Noliec Ziedus" Publicitātes foto

24.02.2023

Šo gadu Vultura iesākusi ar “Zelta Mikrofona” balvu par albumu “Not Your Typical Fairytale” tādās kategorijās kā labākais “Debijas albums” un labākais “Elektroniskās vai deju mūzikas albums”.

Annija Tīna Kukuka (22) ir eksperimentālās elektroniskās mūzikas pārstāve, mūziķe, dziesmu autore un producente ar pseidonīmu Vultura pagājušajā gadā Vultura izlaida savu debijas albumu “Not Your Typical Fairytale”, kas aizvadītajā gadā bijis kā viens no novērtētākajiem albumiem un “pārsteigumiem” Latvijas elektroniskajā mūzikā un mūzikas industrijā. Albums tapis sadarbībā ar producentu Mark1 Records (Marks Poikāns (22)).  

Vultura šo gadu iesāk jaudīgi un vēlas pārsteigt savus klausītājus, tāpēc 16.februārī iznāca dziedātājas jaunā singla ,,Noliec Ziedus" mūzikas video klips, kas ir mākslinieces otrais mūzikas video. Mūzikas klipā viņa vēlējās parādīt dinamiku starp dziesmas abām klausāmajām pusēm un sadalīt to divos dažādos, mazos stāstos. Pirmajā daļā novērojama intensivitāte, kas pakāpeniski aug līdz pienāk otra puse, kurā tā pazūd līdz ar dziesmas otras puses jebšu “mierīgās” daļas sākumu. Dziesmā dzirdams elektroniskās mūzikas žanrs ar “Avant-pop” elementiem, kā arī dzirdami “Hip-Hop” elementi, veidojot eksperimentālu sinerģiju. Vultura vēlējās, lai klips savā ziņā atgādina sapni pie kura atgriezties, novērojami divi tēli, kuri reprezetē divus dažādus stāstus, tomēr, kas rezonē klausītājiem un skatītājiem visvairāk tas paliek viņu ziņā. Jāuzsver, ka arvien pakāpeniskāk Vultura vēlas iepazīstināt savu tēlu klausītājiem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!