DAD cafe aicina uz Petros Klampani vienīgo koncertu Latvijā

Raksta attēls - DAD cafe aicina uz Petros Klampani vienīgo koncertu Latvijā Publicitātes foto

04.03.2017 / Parmuziku.lv

Ar vienīgo koncertu Latvijā otrdienas, 21.marta, vakarā ar solo koncertu Rīgā viesosies grieķu izcelsmes Ņujorkas džeza mūziķis Petros Klampanis.

Basists un komponists Petros Klampanis sava muzikālā ceļa gaitā ir izveidojis krāšņu paleti, ko ietekmējusi Vidusjūras un Balkānu tautas mūzika, viņa dzimtā Grieķija, klasiski pieskārieni mūzikas studijās Atēnās, Amsterdamā un Ņujorkā, kā arī mūzikas krāsu ietekmes, ko sniedz daudzveidīgā un enerģiskā Ņujorkas džeza dzīve, kurā aktīvi darbojas Petros, sadarbojoties ar tādiem izciliem mūziķiem un novatoriem kā Greg Osby, Jean-Michel Pilc, Shai Maestro, Oded Tzur un Ari Hoenig.

10.martā tiks izdots viņa kvinteta albums “Chroma”, taču DAD cafe Petros viesosies ar solo programmu, kurā uz kontrabasu aicina paraudzīties citādāk, virtuozo spēli papildinot ar savu vokālu.

Latvijas klausītājiem tiek piedāvāta unikāla iespēja 21.marta vakarā redzēt un dzirdēt Petros Klampanis uz DAD cafe mazās, mājīgās skatuves.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!