Brīvdabas koncertā Kalnciema kvartālā uzstāsies Audience Killers un Polifauna

Raksta attēls - Brīvdabas koncertā Kalnciema kvartālā uzstāsies Audience Killers un Polifauna Publicitātes foto

08.06.2017 / Parmuziku.lv

15. jūnija koncertā leģendārajai pašmāju grupai Audience Killers pievienosies jauns vārds mūzikā - Polifauna.

Audience Killers ir elektro/sintpopa apvienība no Latvijas. Trio mūzikā jauc pasaules elpu - svaigu un jauneklīgu, un rafinētu pēc aktuālākajām receptēm. Balss, ģitāra, sintezatori un bungas jaucas cold wave, electro-pop, dance-rock, sintpop virpulī, kas klausītāju iekustina kā ierakstā, tā koncertā.

Līdz šim grupa ir izdevusi vairākus veiksmīgus singlus. 2016. gadā Audience Killers izdod savu debijas albumu “Floating Islands”, ko atzinīgi novērtējuši gan mūzikas recenzenti, gan arī dažādu mūzikas balvu žūrijas. Albums “Floating Islands” nominēts Latvijas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons balvai kategorijā “Labākais alternatīvās/indie mūzikas ieraksts”, “Labākais Latvijas albums”, kā arī “Labākais videoklips” ar dziesmu “Sounds Like You”. Albums tika nominēts arī Austras balvai 2016 starp desmit labākajiem pašmāju albumiem, kā arī TVNET labākie 2016. gada pašmāju albumi u.c. Nupat grupa laidusi klajā savu jaunāko veikumu “Say The Word”. Dziesma klausāma straumēšanas platformā Spotify.

Grupa vairākkārt uzstājusies Latvijas festivālos “Positivus”, “Summer Sound” u.c.“Tallinn Music Week” (Igaunija), “Vilnius Music Week” (Lietuva), “The Great Escape” (Anglija), “Reeperbahn” (Vācija) u.c.

 Polifauna ir psihodēliskā un drīmpopa grupa, kas radusies 2015.gada rudenī un muzikāli ietekmējusies no 80. un 90. gadu neatkarīgās mūzikas, kā arī pēdējās desmitgades neatkarīgās mūzikas tendencēm.

 Polifauna ir tikko kā beigusi darbu pie debijas albuma ierakstīšanas, un uz pavasara beigām plāno izdot to plates formātā. Albumu pamatā ir producējuši Andris Strazds, Matīss Runtulis un Gatis Zaķis, kurš to arī samiksējis, bet masterēšanas process ir uzticēts Ņujorkas Bonati masterēšanas studijai, kuras saimnieks un skaņu inženieris Džošs Bonati ir masterējis tādus neatkarīgajā mūzikā pazīstamus vārdus kā Sufjan Stevens, Mac Demarco, Wild Nothing, Beach Fossils un citus.

 Polifauna ir sapulcējusi mūziķus ar iepriekš vairāku gadu garumā gūtu plašu pieredzi citos projektos, tādos kā Ink, Ann&Andreas, Pyro Trees, Black Apple Market, Ezeri, Northern C un The Big Bluff. Katrs ir iesaistījies ar savu pieredzi un ar savām izkoptām prasmēm radīt melodisku,grūvīgu, psihodēlisku, sapņainu, meditatīvu, kā arī estētiski un tehniski kvalitatīvu mūziku.

 Polifaunas dalībnieku ikdiena līdz šim ir bijusi piesātināta ar tādu grupu kā The Cure, Joy Division, Cocteau Twins, Dead Can Dance, The Smiths, Mazzy Star, The Stone Roses, My Bloody Valentine,Radiohead, Eliota Smita daiļradi, bet no šīs desmitgades, ansambļa dalībnieku pleilistēs ir atrodamas tādas grupas un izpildītāji kā Grizzly Bear, Tame Impala, Mac Demarco, Dirty Projectors, Melody's Echo Chamber, St. Vincent, Unknown Mortal Ochestra, Pond, Wild Nothing un daudz kas cits, ko var arī minēt kā gavenos ietekmes avotus grupas tagadējam skanējumam, ko var definēt kā dream pop, shoegaze, post punk revival un psychodelic rock miksli, tačukatram klausītājam droši vien radīsies savas asociācijas, turklāt proporcijas mainās no dziesmas uz dziesmu.

Pasākuma sākums plkst.19:00. Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!