"Bloody Heels" piedāvā akustisko versiju un klipu dziesmai “One More Time”

Raksta attēls - "Bloody Heels" piedāvā akustisko versiju un klipu dziesmai “One More Time” Publicitātes foto

29.08.2017 / Parmuziku.lv

Singls no albuma, kas izpelnījies atzinību gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Viens no šā gada spilgtākajiem jaunumiem latviešu rokmūzikā, Bloody Heels debijas albums “Through Mystery”, jau izpelnījies atzinību. Albumā noklausāmas 11 oriģinālkompozīcijas, un vienai no tām ir tapusi arī akustiskā versija un video:

"Bloody Heels" aktīvu darbību sāka 2012. gadā un līdz šim grupa ir izdevusi EP “Summer Nights”, CD “Through Mystery”, divus videoklipus un turpina regulāri koncertēt Latvijā un ārpus tās. 3. septembrī Bloody Heels iespējams dzirdēt Latvijas Universitātes studentu svētkos “Aristotelis 2017”; pēc tam grupa dodas uz roka vīkendu Somijā, sniedzot divus koncertus – 15. septembrī Helsinkos, klubā On The Rocks, un 16. septembrī Tamperē, Kiirarock festivālā.

Vairāk par grupas aktualitētēm Facebook lapā.

“Through Mystery” albumu iespējams noklausīties visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās un iegādāties šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!