Muzikālie talanti, sarosieties! Beidzot arī Latvijā būs populārais šovs ”X Faktors”

Raksta attēls - Muzikālie talanti, sarosieties! Beidzot arī Latvijā būs populārais šovs ”X Faktors” Ekrānšāviņš

23.02.2017 / Parmuziku.lv

2017. gada rudenī TV3 ēterā varēsim vērot pasaulē tik populārā muzikālā šova ”X Faktors” (X Factor) Latvijas versiju. Dalībnieku atlase tiks uzsākta jau drīzumā Latvijas lielākajās pilsētās.

Muzikālo šovu ”X Faktors” 2004. gadā izveidoja Saimons Kauels un šobrīd šova formātu pārņēmušas televīzijas citviet pasaulē. Tajā skaitā arī Lietuvā, kur panākumus guva latvietis Andis Grīva.

 

”X Faktors” četru tiesnešu kolektīvu veido klausītāju atzinību ieguvuši mūziķi un mūzikas industrijas pārstāvji. "X Factor" pasaules slavu atnesis tādiem izpildītājiem kā Džeims Arturs (James Arthur), Leona Luisa (Leon Luiss) un vienmēr skatītājus iepriecina ar neierastām dziesmu versijām.

 

Latvijas ”X Faktors” tiesneši vēl nav izziņoti, savukārt atlases kārtas tiks izsludinātas pavisam drīz, informē portāls skaties.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!