"Bastille" koncertu Rīgā iesildīs Mets Vills

Raksta attēls - "Bastille" koncertu Rīgā iesildīs Mets Vills Publicitātes foto

24.02.2017 / Parmuziku.lv

Jaunais un talantīgais angļu mūziķis un dziesmu autors Mets Vills (Matt Wills) iesildīs grupas "Bastille" koncertu jau nākamnedēļ, 4. martā "Arēnā Rīga". Mākslinieks pavada grupu viņu pasaules tūrē “Wild World”, kas pēc koncertiem Eiropā dosies uz Ameriku.

Meta Villa (Matt Wills) mūziku kritiķi raksturo kā emocionāli bagātīgu atmosfērisko folk-popu. Viņa skanējums tiek salīdzināts ar tādām pasaulslavenām grupām un solistiem kā "The 1975", Edu Šīranu, "Labrinth" un "The Kooks". Mūziķis kā īpašais viesis kopā uz skatuves kāpis jau ar tādām zvaigznēm kā Halsey, Alessia Cara un Sigala.

Vills sācis komponēt dziesmas jau 13 gadu vecumā, bet nopietni karjerai pievērsās 16 gados, kad pārcēlies uz dzīvi Londonā. 2014 gadā tika izdots viņa pirmais minialbums ar nosaukumu "She Has No Name", kurā bija iekļauts arī singls "Aeroplanes". Nākamajā gadā tika izdots vēl viens minialbums "Lost and Found", kurš klausītājiem pieejams ne tikai digitālajā versijā, bet arī īpašās vinila platēs. 2016. gadā mākslinieks atgriezies ar singlu "Hurricane"

4. martā Arēnā Rīga koncertu sniegs viena no labākajām mūsdienu britu grupām "Bastille". Koncerts Arēnā Rīga būs atgriešanās Latvijā - 2014.gada vasarā viņi uzstājās "Positivus" festivālā. Šobrīd, jaunā albuma popularizēšanas koncertturnejā, "Bastille" ir savā labākajā formā. Mūziķi katram fanam liek justies īpašam, Dens Smits kā aptracis lec publikā un skraida starp koncerta apmeklētājiem, turklāt īpašu atmosfēru rada arī iespaidīgais instrumentu komplekts uz skatuves, tostarp trīs taustiņi, divi bungu komplekti, ģitāras, trompetes un tromboni.

 Biļetes uz "Bastille" koncertu var iegādāties Biļešu Servisa kasēs un internetā : http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/roks-un-pops/bastille-wild-wild-world-tour-204330/.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!