Bandmaster izdod dziesmu "About You"

Raksta attēls - Bandmaster izdod dziesmu "About You" Foto: Krists Luhaers

24.03.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju elektroniskās mūzikas apvienība Bandmaster tuvojoties marta izskaņai izdod dziesmu “About You”, kas no šodienas pieejama straumēšanai mūzikas servisos Soundcloud un Spotify. Singla vizuālās identitātes autore ir Anete Pekse.

Grupas vokāliste Zelma Jēgere saka – “stāsts ir par to, cik grūti saprast un izteikt jūtas īstajā brīdī, jo cilvēks, kurš it kā bijis vienaldzīgs, pēkšņi pārāk bieži pastaigājas tavā galvā”. Viņa apstiprina, ka dziesma ir kā radīta pavasarim un vasarai “About You” radītās noskaņas dēļ. Singla vāciņu Zelma raksturo ar vārdiem “slēpjot seju plaukstās, saku - tu man patīc, taču attapos mazliet par vēlu”.

Ģitāru dziesmā iespēlēja grupas draugs Arnis Račinskis.

Tāpat kā iepriekšējos grupas singlus, arī “About You” skaņas gala apstrādi jeb māsteringu “Spectrum” studijā Nantē, Francijā veica Damien Bolo, kurš strādājis ar C2C albumu “Tetra”.

Vasarā grupa būs dzirdama festivālos Latvijā un ārpus tās, par to informācija sekos.

 Bandmaster ir Zelma Jēgere (VIŅA), Rūdolfs Budze (DJ Rudd) un Andis Ansons

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!