“Audrú” jauna dziesma - “Mother Love”

Raksta attēls - “Audrú”  jauna dziesma - “Mother Love” Publicitātes foto

30.04.2020

Reizē ar ziedošiem ķiršu kokiem, grupa “Audrú” vēlas iepriecināt klausītājus ar sirsnīgu dziesmu – “Mother Love”.

Dziesma iesākas mierīgi un plūstoši, tālāk kļūst pacilājoša un rada iedvesmojošu noskaņu. Draugi, kas jau dzirdējuši “Mother Love”, saka, ka tā stāsta par visu svarīgo. Varbūt tieši tāpēc dziesma ir piemērots soundtreks šim brīdim. Tā atgādina, ka vienmēr varam izvēlēties -  saskatīt labo, vai to nepamanīt.

“On what you linger, you carry on,

so make sure what you carry on feels good.”

Dziesmai tapis arī video, kurā apkopoti mirkļi no grupas dalībnieku piedzīvojumiem pēdējo gadu laikā – kopīgiem ceļojumiem, jautrām dzimšanas dienām, mēģinājumiem un pastaigām lietū. Maza gremdēšanās atmiņās, kamēr visi gaidām, kad atkal varēsim satikties.

Dziesma “Mother Love” ierakstīta un miksēta Hodila Records studijā, Valmierā. Šobrīd grupai top arī pirmais mini-albums ar nosaukumu – “The Lighthouse Trilogy”. Viena no albuma dziesmām –“Over”, jau pieejama klausītājiem. Grupas “Audrú” mūzikā ir jūtama deviņdesmito un divtūkstošo gadu sākuma noskaņa, un, kaut gan jaunajā dziesmā “Mother Love” jūtamas “american folk” iezīmes, sev rakturīgo skanējumu dalībnieki dēvē par maijpuķīšu grandžu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!