ATVARA un Toms Kalderauskis izdod dziesmu “pāris reizītes”

Raksta attēls - ATVARA un Toms Kalderauskis izdod dziesmu “pāris reizītes” Publicitātes foto

22.07.2022

Jaunā dziedātāja un dziesmu autore ATVARA laidusi klajā singlu “pāris reizītes” duetā ar dziedātāju Tomu Kalderauski. Dziesma tapusi dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”, kopā ar producentu JJLUSH jeb Jāni Jačmenkinu. Nav noslēpums, ka tieši šajās dziesmu rakstīšana sesijās izveidojas nedzirdētas sadarbības, nereti garantējot hitus.

Dziesma ir par nevisai veiksmīgām attiecībām, neizlēmību un “žulti”, kas tiek izlādēta vienam uz otru. “Laimīgas attiecības ir milzīgs darbs un visbiežāk jaunībā, kad emocijas valda pāri saprātam, mēs mēdzam izvēlēties nevis sev piemērotu partneri, bet vienkārši cilvēku, uz ko uzplaukst tauriņi vēderā. Un ne vienmēr tas beidzas spīdoši,“ smejas viena no dziesmas autorēm ATVARA.

Abi dziedātāji savā starpā pazīstami jau ilgus gadus, tāpēc nav bijis grūti sastrādāties, bet dziesmas ideja pieder tieši producentam. “Mēs iegājām telpā, kurā plānojām komponēt un Jānis pateica, uzrakstam kaut ko sulīgu, kur viens otru kārtīgi noliek, bet.. nu varētu jau vēl pāris reizītes.” Mūziķe stāsta, ka visi trīs no sirds pasmējušies un pāris stundu laikā dziesma bijusi gatava. “Lirikas atnāca viegli, jo nav grūti otru nolikt - grūtāk ir pateikt ko labu.” Atcerās ATVARA.

“Es no sirds priecājos, ka man tik ļoti paveicās ar dziesmas rakstīšanas komandu “RIGaLIVE” nometnē, jo zinot kā ATVARA komponē, es neko sliktu no tā negaidīju. Patīkams pārsteigums bija tieši JJLUSH, jo pirmoreiz telpā dzirdot piedziedājuma bītu, mēs ar ATVARU saskatījāmies ar to skatienu, ka ir skaidrs - tas būs graujoši -, mums abiem pārskrēja skudriņas.” stāsta dueta partneris Toms Kalderauskis. “Visas nometnes laikā bija jūtama elektroniskās mūzikas pieskaņa, arī no tādiem māksliniekiem kā Buu, Citi Zēni vai Diona Liepiņa - un tas bija, kas svaigs. Fantastiska pieredze, esmu sajūsmā.”

Videoklips filmēts sadarbībā ar LEOVEL Media un tajā dziedātāji ir iepīti romantiskā lidojumā. Skaistās balss īpašniecei ATVARAI pieder arī daļa dziesmas videoklipa idejas, tāpat kā režisoram Timotejam Rozentālam un dueta partnerim Tomam Kalderauskim. Tas tapis Liepājā, baudot prestižās viesnīcas “Maestro Design Hotel” atmosfēru un vējainās Liepājas jūras krasta krāšņumu. Klipā jūtama spriedze un emocijas, tāpēc dziedātāja neslēpj: “Man vairāki cilvēki jautāja, ko pēc videoklipa noskatīšanās teikušas mūsu otrās pusītes. Nu, jāsaka kā ir - arī man tas izskatījās ļoti ticami, tāpēc, paldies Dievam, mēs visi viens otru pazīstam un greizsirdībai ir 0 pamata.”

Dziesma tapusi “Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports” dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” septītās sesijas laikā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!