Atbalsti Starptautiskās Džeza dienas norisi Latvijā

Raksta attēls - Atbalsti Starptautiskās Džeza dienas norisi Latvijā Foto:pexels.com

01.02.2017 / Parmuziku.lv

30. aprīlī Rīgā jau ceturto reizi tiks svinēta Starptautiskā Džeza diena. Šī gada svētki jau ir sākotnējā plānošanas stadijā, un festivāla organizatori aicina džeza atbalstītājus pievienoties. Ja esi mūziķis, potenciālās norises vietas īpašnieks, brīvprātīgais, vai Tev ir jebkādas idejas par pasākumu un savu līdzdalību tajā, droši pievienojies!

Latvijā pirms 4 gadiem šie svētki pirmoreiz notika Rīgā un Valmierā ar 17 koncertiem un 142 mūziķu līdzdalību, un 2015. gadā tika atkārtoti ar 28 koncertiem sešās Latvijas pilsētās un Latvijas vēstniecībā Londonā. 2016. gadā Starptautiskā Džeza diena Latvijā norisinās jau trešoreiz, atzīmējot šos vispasaules svētkus ar gandrīz 30 notikumiem piecās Latvijas pilsētās. 2016.gada Džeza svētku tēma bija Jazz Service — džeza pieejamība visiem sabiedrības segmentiem. Jau šobrīd interesentiem ir iespēja pieteikties arī šogad atbalstīt un piedalīties Džeza svētku veidošanā:

  • Ja esi mūziķis un vēlies piedalīties ceturtajā Starptautiskajā Džeza dienā Latvijā, nosūti informāciju par sevi (bio, foto un demo) uz līdz 20. februārim.
  • Ja esi kādas koncertu vietas / publiskās iestādes / kafejnīcas / bāra īpašnieks vai menedžeris un vēlies, lai Tavā vietā notiek kāds no Džeza dienai veltītiem pasākumiem, visus Tavus priekšlikumus uzklausīsim rakstiski uz līdz 20. februārim.
  • Ja vēlies atbalstīt Starptautisko Džeza dienu finansiāli, ziedojot vai dāvinot līdzekļus kādas no pasākuma izdevumu pozīcijas segšanai, lūdzam sazināties ar mums, uzrakstot uz .
  • Ja Tu vēlies mums palīdzēt ar džeza labā vārda nešanu pasaulei, kā arī ja Tev ir kādas lielas un mazas idejas par pasākuma gaitu, labprāt uzklausīsim visas uz .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!