"Astro’n’out" prezentē jauno albumu "URDA" un dodas koncerttūrē (FOTO)

Raksta attēls - "Astro’n’out" prezentē jauno albumu "URDA" un dodas koncerttūrē (FOTO) Foto: Inga Leite

05.01.2017 / Parmuziku.lv

5. janvāra vakarā grupa "Astro’n’out" Spīķeru koncertzālē mazliet neierastā formātā ar Goran Gora sarunu šova vadītāja lomā nosvinēja sava jaunākā albuma URDA dzimšanas dienu. Jau 10. februārī grupa dosies Latvijas koncerttūrē, ar jaunajām dziesmām priecējot klausītājus Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Aizkrauklē, Rēzeknē, Jelgavā, Līvānos un Siguldā.

Jaunais "Astro’n’out" albums "URDA" ir grupas piektais studijas albums, kas tāpat kā iepriekšējais albums Lauvas (2012), ierakstīts sadarbībā ar producentu DJ Rudd un tapis vairāku radošo nometņu ietvaros. Salīdzinot ar iepriekšējiem albumiem, "URDA" ir personiskāks un atklāj iekšējās pārdomas par pasaules kārtību, savu vietu tajā, par laiku un vērtībām. Astro'n'out soliste Māra Upmane-Holšteine atzīst, ka kopumā mūziķi vēlējušies radīt gaišu sajūtu un brīvi ļāvušies muzikālam lidojumam, izaicinot sevi un eksperimentējot ar neierastām skaņu ainavām.

“Prezentācijā gribējām mazliet padauzīties ar visu ekspektācijām par to, kā ir jāsvin albuma iznākšana. Lai arī "URDA" kopējā noskaņa ir nopietna un vedina uz pārdomām, gribējām nosvinēt ar humoru un nelielu šovu, izbaudot savu radošo brīvību darīt to, kas pašiem patīk vislabāk. Iespējams, katrs teikums albumā ir apgāžams, katrs jautājums ir retorisks, katra skaņa - tikai dauzonīgs eksperiments?” - piebilst Māra.

Jaunā albuma vāciņa noformējumā izmantots "Astro’n’out" pašu izdomātais rabarbera zvaigznājs. “To esam definējuši kā savdabīgu paralēlo Matriksa pasauli, kurā ir visas atbildes. Bet mēs esam šeit, kur vismaz pagaidām atbilžu nav. Ir tikai jautājumi, kas urda. Tā arī ir albuma pamattēma - jautājumi, kas mūs urda pat brīžos, kad šķiet - par tiem nemaz nedomājam.”

"Astro’n’out"  albumā "URDA" iekļautas 12 dziesmas, kuru priekšvēstneši - singli Turies, Atskatos un Satiksimies, tiksimies jau guvuši ievērību lielākajās Latvijas radio stacijās. Albumu gan digitālajā, gan CD formātā var iegādāties Ekase.lv. Drīzumā tas būs pieejams arī populārākajos straumēšanas servisos un citās tirdzniecības vietās.

Astro'n'out URDA prezentācijas tūres "Satiksimies, tiksimies" koncerti notiks:

  • 10.02. Līvānu kultūras namā
  • 11.02. Koncertzālē Lielais dzintars Liepājā
  • 14.02. Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē
  • 24.02. Aizkraukles kultūras namā
  • 03.03. Vidzemes koncertzālē Cēsīs
  • 24.03. Koncertzālē Palladium Rīgā
  • 01.04. Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis
  • 15.04. Jelgavas kultūras namā

 Biļetes nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!