Arvis Podiņš izdod singlu "Seeker's Testimony"

Raksta attēls - Arvis Podiņš izdod singlu "Seeker's Testimony" Publicitātes foto

12.04.2017 / Parmuziku.lv

Ar pirmatskaņojumu "Radio SWH" ēterā otrdien, 11.aprīlī, klausītāju vērtējumam nodots latviešu mākslinieka Arvja Podiņa jaunākais ieraksts - dziesma "Seeker's Testimony", kuras mūzikas un teksta autors ir Jānis Skruzis, bet aranžējums tapis pie producenta "N-Jay Productions".

Dziesma ir stāsts par to, kas vieno cilvēkus visā pasaulē - ilgas pēc miera. Dažs mierā piedzimst un dzīvi nodzīvo, cits mieru spiests meklēt, mērojot tālus ceļus pāri jūrām. Galu galā, ne visiem mieru izdodas atrast.

21 gadu vecais izpildītājs Arvis nāk no piejūras ciema Rojas, šobrīd studē Rīgā. Pirmo sastapšanos ar mūziku viņš pieredzēja sākumskolā, kad paralēli sāka mācības mūzikas skolā saksofona spēlē. Vēlāk Arvis nodarbojās ar dziesmu tekstu radīšanu un repošanu, līdz atklāja sevī dziedāšanas talantu.

Arvja lielākie sasniegumi līdz šim ir uzvara konkursā "Nots 2015", 3.vieta konkursā "Talsi uzdod toni 2015" savā vecuma grupā, kā arī uzvara 2015.gada Vislatvijas Karaoke čempionātā. Patlaban Arvis ir sava dziedāšanas potenciāla attīstīšanas un realizēšanas meklējumos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!