Artūrs Hatti izdod dziesmu ar īpaši spēcīgu vēstījumu “Love Vibes”

Raksta attēls - Artūrs Hatti izdod dziesmu ar īpaši spēcīgu vēstījumu “Love Vibes” Publicitātes foto

21.12.2022

Dziesmu “Love Vibes” klausītāju vērtējumam nodod jaunais un talantīgais mūziķis Artūrs Hatti. Singlam tapis arī gaišs un emocijām piepildīts videoklips, kas gan tiešā, gan pārnestā nozīmē paspilgtina tā vēstījumu.

Dziesma radās “Zvaigznāja” dziesmu nometnē, kas tiek rīkota katru mēnesi, tāpēc skaņdarbam ir vairāk nekā pieci autori, taču līdz skanējumam, kādu mēs dzirdam šobrīd, singlu izveidoja Agnese Rakovska, Matīss Repsis un Jānis Šmēdiņš jeb Fakts (Prime Time Studio). “Es saņēmu ziņu “Instagram” no Agneses producenta Matīsa Repša, ar kuru iepriekš nebiju pazīstams. Ziņā bija teikts, ka ir kāds ļoti labs piedāvājums saistībā ar Eirovīziju, kam sekoja piedāvājums norunāt tikšanos un izrunāt šo ideju klātienē. Es nezināju, kas tas būs, nezināju, kurp īsti dodos, līdz izrādījās, ka esmu nokļuvis studijā “Zvaigznājs” pie Agneses Rakovskas. Viņa bija ļoti iedegusies par šo dziesmu, jo tai jau bija tapis, varētu teikt, karkass, kurā Agnese saskatīja potenciālu un vēlējās to realizēt. Vienīgais, kas tajā brīdī trūka – izpildītājs. Iepazinos ar Agnesi un mums uzreiz radās pozitīva saikne, mēs sapratām viens otru, bija viegli komunicēt. Tas bija ļoti negaidīti un spontāni, bet, šķiet, tieši tā, kā tam bija jānotiek. Īsumā es teiktu, ka šīs dziesmas tapšanu var raksturot šādi – zvaigznes mūs saveda kopā “Zvaigznājā”,” stāsta Hatti.

Dziesmai ir ļoti sirsnīgs un patiess vēstījums par to, ka ikvienam no mums dzīvē ir vismaz viens tāds cilvēks, kuru jūtam kā “savu” cilvēku, jo viņš liek mums justies ārkārtīgi labi, viņš ļauj mums būt mums pašiem, un nav svarīgi vai tas ir romantiskā veidolā, vai tā ir vienkārši cilvēcība, draudzība. Pavadot laiku ar šo cilvēku gribas, lai šis mirklis nekad nebeidzas, lai šī sajūta būtu mūžīga. “Mums ir jānovērtē visi mirkļi, kad esam kopā ar cilvēkiem, jo īpaši mirkļi, kas ir kopā ar cilvēkiem, kurus izjūtam kā savus dvēseles radiniekus. Jānovērtē šie “Love Vibes”, neraugoties uz to vai tā ir draudzīga vai romantiska mīlestība, jo ir tik skaisti, ka mums ir kāds, kuru mīlēt, kam būt, ka mēs esam kādam vajadzīgi un rūpam,” atklāj Hatti.

Artūrs atklāj, ka svarīgākais, ko viņš vēlas nodot cilvēkiem līdz ar šo dziesmu, ir tas, lai cilvēki sargātu viens otru, lai strādātu pie savām attiecībām, lai censtos kopā augt un būt blakus ne tikai labos, bet arī sliktākos mirkļos. Artūrs saka: “Es vēlos uzsvērt, cik svarīgi ir spēt patiesi pieņemt cilvēku tieši tādu, kāds viņš ir. Savstarpējās attiecībās ir jāprot un jāvēlas vienam otru papildināt, palīdzēt, motivēt, pie attiecībām ir jāstrādā, tajās ir jāiegulda savs laiks, enerģija un sirds. Es vēlos mudināt cilvēkus, lai ikviens atver acis uz to, kas ir apkārt, kas ir blakus, lai iemācās to novērtēt un biežāk padomā par to, ka patiesībā par cilvēcīgām, īstām attiecībām nekas nav svarīgāks.”

Singlam tapis arī liriku videoklips, kā autors ir Toms Auziņš. Klipā redzamas dažādas gaismas, kā arī tērpi, likts uzsvars uz gaismu un gaišajiem mirkļiem, un Hatti izdzied šīs sajūtas, ko jutis no cilvēkiem. Tas ir emocionāls sajūtu videoklips.

Dziesmas vārdu autori: Agnese Rozniece, Karlīne Anna Ērgle, Toms Kalderauskis, Baiba Brutāne-Ozoliņa. Mūzikas autori: Jānis Šmēdiņš (Prime Time Records), Matīss Repsis, Agnese Rozniece, Karlīne Anna Ērgle, Toms Kalderauskis, Baiba Brutāne-Ozoliņa. Mūzikas producenti: Jānis Šmēdiņš, Matīss Repsis, Agnese Rozniece.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!