Arstarulsmirus piesaka pavasarī gaidāmo albumu, publiskojot singla video “Pa milimetram”

Raksta attēls - Arstarulsmirus piesaka pavasarī gaidāmo albumu,  publiskojot singla video “Pa milimetram” Foto: Artūrs Kondrāts

16.04.2021

Šodien, 16. aprīlī lielākajās straumēšanas un mūzikas lejupielādes platformās nonāk mūzikas producenta un izpildītāja Arstarulsmirus dziesma ”Pa milimetram”, kas ir pirmais oficiālais singls no šī gada pavasarī gaidāmā albuma “Pie zemes”.

“Dziesmas vēstījums atspoguļo tiekšanos atrisināt iekšējo konfliktu brīžos, kad, uzstādot lielus un tālus mērķus, rodas nepacietība un pretestība attiecībā pret pakāpenisku virzību uz tiem. Skaņdarba tematika esošajā periodā var būt īpaši aktuāla, kad daudzi no mums ir spiesti strādāt no mājām, kur nereti zūd robežas starp darbu un citām dzīves jomām. Tādējādi saguruma pārņemti piedzīvojam izmaiņas uztverē, kad mūsu pakāpeniskā, tā teikt, “pa milimetram”, virzība  uz saviem mērķiem kļūst nemanāma, jo esam sākuši padarīto mērīt tikai nu vienīgi “metros”.” tā Arstarulsmirus.

Albums “Pie zemes” būs otrais no gaidāmo četru “Vēlējuma dziesmu” albumu cikla, kurā katrs no albumiem metaforiski atspoguļos kādu no četrām stihijām - ūdens, zeme, uguns, gaiss. Otrais cikla albums veltīts zemes tematikai, dziesmu tekstos iekļaujot to simbolizējošas izpausmes un asociācijas - daba, kā dzīvības pamats, pašizziņas centieni, ateicības ar sevi un apkārtējiem, pakāpeniska un vienmēr esoša transformāciju u.c.

Darbu pie jaunā saturiskā virziena, ko mūziķis dēvē par “Vēlējuma dziesmām”, Arstarulsmirus uzsāka pirms ilgāka laika. Vēlējuma dziesmu mērķis ir vairot vērīgāku un līdzjūtīgāku attieksmi pret cilvēka iekšējo pasauli, kā arī atspoguļot sirsnīgu, atbalstošu un cieņpilnu nostāju savstarpējās attiecībās.

Šajā pavasarī tika plānoti koncertsērijas “Skatu punkti” koncerti, tomēr esošo ierobežojumu dēļ, plānotie koncerti tika pārcelti. Liepājas, koncerts, kura norise bija paredzētā koncertzālē “Lielais dzintars” ir pārcelta uz 2022. gada 6. maiju, un Cēsu “Vidzemes koncertzālē” peredzētais koncerts ir pārcelts uz 2022. gada 13. maiju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!