Arstarulsmirus izziņo pirmo koncertu! Uzstāsies uz festivāla skatuves

Raksta attēls - Arstarulsmirus izziņo pirmo koncertu! Uzstāsies uz festivāla skatuves Foto: LETA

18.05.2017 / Parmuziku.lv

Šī ir ļoti gaidīta atgriešanās! 18.maijā vietnē Facebook mūziķis Arstarulsmirus izziņojis savu pirmo koncertu pēc 3,5 gadu klusēšanas. 8. jūlijā mūziķis uzstāsies uz festivāla "Playground" skatuves, kas laikā no 7. - 9. jūlijam notiek Pierīgā esošajā Sporta kompleksā 333.

Arstarulsmirus jaunais albums "Vēlējuma dziesmas" ir gaidāms jau šī gada rudenī. Lai gaidīšana būtu mazāk sāpīga, mūziķis nolēmis uzstāties jau vasarā un bez jaunajām kompozīcijām sola arī labi zināmos hītus "Mūsu Soļi", "Plus, Mīnuss", "Everestā".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!