Ar "Satellites LV" koncertu atklāj Fon Stricka villas vasaras skatuvi

Raksta attēls - Ar "Satellites LV" koncertu atklāj Fon Stricka villas vasaras skatuvi Foto: Krists Luhaers

08.06.2017 / Parmuziku.lv

Trešdienas, 7. jūnija vakarā ar latviešu grupas „Satellites LV” koncertu tika atklāta Karla Fon Stricka villas vasaras sezona. Trīs mēnešu garumā katru trešdienas vakaru villas dārzā uz mākslinieka Andra Eglīša veidotās jaunās skatuves notiks izmeklētu mākslinieku bezmaksas koncerti.

Jūnija programmu turpinās dziesminiece Alise Joste, kas izņēmuma kārtā uzstāsies  ceturtdienā, 15. jūnijā. Savukārt trešdien, 21. jūnijā, klausītājus izklaidēs asprātīgā grupa „Sūdi”, taču par pirmā mēneša cikla noslēgumu 28. jūnijā rūpēsies režisors un mūziķis Vladislavs Nastavševs.

Karla Fon Stricka villa atrodas Rīgā, Aristida Briāna ielā 9. Gadījumos, kad laikapstākļi neļaus koncertiem notikt dārzā, to norise tiks pārcelta uz villas iekštelpām. Muzikālā programma pulcēs interesentus līdz pat septembrim, katru trešdienu koncerti sāksies 19:00 un ieeja tajos būs bez maksas. Kultūras programmu villas saimnieki un kinofestivāla „Spektrs” rīkotāji papildinājuši arī ar kino vakaru sēriju. Koncertu norisi atbalsta Rīgas Dome.

Foto: Krists Luhaers

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!