Apvienība "Pulsa efekts" izdod dziesmu par godu valsts svētkiem

Raksta attēls - Apvienība "Pulsa efekts" izdod dziesmu par godu valsts svētkiem Publicitātes foto

16.11.2017 / Jana Kohno

Valsts pirmsvētku gaisotnē, sveicot Latviju 99.dzimšanas dienā, apvienība “Pulsa efekts” izdod dziesmu “Augšup”. Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Dzintars Vīksna, vokāls- Leila Alijeva.

Dziesmas vārdi simboliski rosina domāt par zemes, valsts, lomu mūsu dzīvēs. Zeme, kas atver spārnus mūsu idejām, dzīvei. Valsts, kur esam brīvi savā domā un pašrealizācijā.

Apvienība “Pulsa efekts” kopā ar fotogrāfi Aiju Kroderi izveidojuši eksperimentālu fotosesiju, ilustrējot grupas mūžam mainīgo dabu. Fotosesijas tapšanā apvienība pateicas stila māksliniecei Baibai Grīnai, kā arī īpaši VEF kvartālam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!