Apvienība "Kreisais Krasts" atgriežas ar pirmo singlu no debijas albuma

Raksta attēls - Apvienība "Kreisais Krasts" atgriežas ar pirmo singlu no debijas albuma Ekrānšāviņš

14.07.2017 / Parmuziku.lv

Pēc vairāku gadu klusuma pauzes "Kreisais Krasts" ir iepriecinājis atbalstītājus ar jaunu singlu "Logi vaļā". Šis ir pirmais singls no Kreisā Krasta debijas albuma. Līdz šim projekts ir izdevis divus miksteipus.

Šī gada sākumā tika uzsākts darbs pie Kreisā Krasta albuma, un šī ir tikai viena no nedaudzajām dziesmām, kas nokļūs līdz klausītājiem. Šim skaņdarbam par muzikālo noformējumu ir parūpējies repmūzikas un Kreisā Krasta veterāns ansis un piedziedājumā dalību ņem tautā novērtēts mūziķis Pēteris Upelnieks.

"Kreisais Krasts" ir dibināts 2002. gadā kā projekts, kas ietver sevī Daugavas kreisā krasta jeb pārdaugavas aktīvos mūziķus. Kā jau visiem zināms apvienībā "Kreisais Krasts" ietilpst Latvijas vecākie un pieredzējušākie mākslinieki, kuri liek atdzīvoties vārdiem uz hip hop ritmiem. Gadu laikā pamatsastāvs ietver sevī tādus vārdus kā - Punkts uz I, Reiks, ansis, Pionieris, Eiksho, Grifs, Deniss, Cepums, Dairis, Ivans, KZR, Jeekaa, MazaisZ, G, Rays, Elfs u.c. Katrs no dziesmā esošajiem māksliniekiem ir sava amata profesionālis un tādejādi klausītāji var baudīt daudzveidību šajā skaņdarbā.

Mūziķi pieblist, ka šī dziesma ir veltīta vasarai patīkami pavadot laiku savu tuvāko draugu lokā. Dziesmas ieraksts ir veikts "Labo ierakstu studijā" ar Ingusu Šustu (Punkts Uz I) pie pults. Par video ir parūpējies Toms Rings.

Meklējiet visos straumēšanas servisos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!