FOTO: Kā LTV ēterā tiks sagaidīts 2017. gads?

Raksta attēls - FOTO: Kā LTV ēterā tiks sagaidīts 2017. gads? LTV pubilcitātes foto

20.12.2016 / Parmuziku.lv

Aizejošā gada pēdējās stundas Latvijas Televīzija un Latvijas Radio aicina pavadīt kopā ar valsts labākajiem solistiem, grupām un instrumentālistiem, lai izsmalcinātā, ugunīgā un pārsteigumiem bagātā Vecgada koncertā “Laimīgu Jauno gadu!” ar prieku sagaidītu Ugunīgā Gaiļa gadu.

Aizejošā gada pēdējās stundas Latvijas Televīzija un Latvijas Radio aicina pavadīt kopā ar valsts labākajiem solistiem, grupām un instrumentālistiem, lai izsmalcinātā, ugunīgā un pārsteigumiem bagātā Vecgada koncertā “Laimīgu Jauno gadu!” ar prieku sagaidītu Ugunīgā Gaiļa gadu.

Vecgada koncerts LTV1 un Latvijas Radio 1 ēterā būs skatāms un klausāms 31. decembrī pulksten 21:10.

Pēc pusnakts LTV1 skatītāji varēs droši iesoļot Jaunajā gadā kopā ar raidījumu “Maģiskā horoskopu nakts”, kurā Latvijas Televīzijas ētera personības gan pa jokam, gan nopietni, vēstīs, ko mums Ugunīgā Gaiļa gadā sola horoskopi. 

Lai Jaunais gads būtu izdevies, tas jāsagaida kopā ar cilvēkiem, kuriem izdodas viss, ko viņi mīl un dara. Tāpēc Vecgada koncertā “Laimīgu Jauno gadu!” uz skatuves starmešu gaismās mirdzēs visas šobrīd spožākās Latvijas mūzikas zvaigznes, kuru darbi un personības iedvesmojušas mūs visu pagājušo gadu – Linda Leen, Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa, Agnese Rakovska, Samanta Tīna, Intars Busulis, Ralfs Eilands, Jānis Apeinis, Daumants Kalniņš, Dons, Raimonds Pauls, Mārtiņš Brauns, Mārcis Auziņš, grupas “Zodiac”, “Carnival Youth”, trio “Limonāde”, “The Hobos”, “Mesa” un Igo, “Triānas Parks” un “Musiqq”.

Muzikālā programma ir veidota īpaši Vecgada koncertam “Laimīgu Jauno gadu!”. Latvijā populāras un jau iemīļotas dziesmas būs dzirdamas jaunā, vēl nebijušā skanējumā. Vakara gaitā skatītājus un klausītājus gaida muzikāli pārsteigumi un TV pirmatskaņojumi. Vakara vadītāju lomā iejutīsies skatītāju iemīļotais TV pāris – šarmantais Intars Rešetins un žilbinošā Dagmāra Legante.

Pēc pusnakts LTV1 kārtīgu Jaunā gada balli raidījumā “Maģiskā horoskopu nakts” “iegriezīs” rokenrola apvienība “Big Al and The Jokers”, viņiem pievienosies solistes Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa un Ieva Kerēvica, bet Latvijas Televīzijas ētera personības pavēstīs pašu svarīgāko un gaidītāko informāciju par tikko kā atnākušo Ugunīgā Gaiļa gadu, proti, nākamā gada horoskopus! 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!