VIDEO: Ieskaties Anda Grīvas jaunās grupas "WWMM" mēģinājumā

Raksta attēls - VIDEO: Ieskaties Anda Grīvas jaunās grupas "WWMM" mēģinājumā Ekrānšāviņš

05.06.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķis Andis Grīva piesaka jaunveidoto grupu "WWMM" un izziņo grupas pirmo koncertu Rīgā.

Andis Grīva portālam parmuziku.lv sacīja: "Mūsu jaunais ansamblis “WWMM” jeb We Wanna Make Movies, tikko ir pabeidzis pirmā singla “COME AROUND” ierakstu, kas pēcapstrādei ir nodots visgādīgākajās Gata Zaķa rokās.  Bet lietuviešu talantīgā režisore Ieva Veiveryte turpina darbu pie video montāžas.

Šobrīd ļoti aktīvi rit mēģinājumu process, tiekamies katru dienu un gatavojamies jūnija vidū plānotajai ierakstu sesijai. Rudenī plānojam koncertu sesiju pa Baltijas valstīm. Video ir neliels ieskats mūsu darbībā un tajā, kā skan manas dziesmas "WWMM" izpildījumā. Rīdziniekiem šīs dziesmas būs iespēja dzirdēt 26. jūlijā KK.Von Stricka villā, kur divatā ar ģitāristu Juozas Martin nospēlēsim akustisku koncertu."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!