Alternatīvā rokgrupa "Sub Scriptum" izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Alternatīvā rokgrupa "Sub Scriptum" izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

07.09.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma "Uzmanības Deficīts’’ ir grupas pāreja uz jauno stilu.

Kā saka pati grupa - dziesmas piedziedājums skaidri un nepārotami pastāsta galveno dziesmas ideju.

Grupas sastāvā ir četri puiši no Madonas, kuru savu dalību uz lielās skatuves pieteica jau no bērnu kājas. Četrotne grupas sastāvā apvienojās pirms 3 gadiem zem nosaukuma ,,Melns uz Balta’’. Grupa ir sevi pieteikusi ar labiem panākumiem un uzvarām konkursos un dalību dažādosfestivālos kā piemēram ,,Beerfest'', "Osvalds'', "Studentu paradīze'' un citi festivāli. 

Ikdienas gaitās grupu var dzirdēt klubos un pasākumos, izpildot gan savas orģināldziesmas, gan pasaules hītu kaverversijas. Grupa arī ir bijusi Latvijas radio ,,Mēneša gaumīgākās dziesmas'' statusā. Gadu gaitā ir izveidojusies sadarbība ar tādiem mūziķiem kā Kaspars Tobis, Arnis Račinskis, Arnis Slobožaņins. Grupa ir tehniski labā līmenī ar manieri rakstīt interesantas lirikas, atbilstoši piedāvājot kvalitatīvus mūzikas klipus. Gadu gaidā grupa ir guvusi lielisku pieredzi iesildot tādas latviešu grupas kā "Dzelzs vilks'', "Jumprava'' un "Musiqq''. Šobrīd grupa ir zināma zem nosaukuma "Sub Scriptum’’, piedāvājot klausītājiem modernāku un mūsdienīgāku skanējumu. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!