Alternatīvā roka grupa “Refleksija” piedāvā lirisku dziesmu - “Mūžs”

Raksta attēls - Alternatīvā roka grupa “Refleksija” piedāvā lirisku dziesmu - “Mūžs”

03.02.2017 / Parmuziku.lv

Katram savas cīņas jāuzvar pašam, bet tas, ko var ikviens – būt līdzās, palīdzēt un iedrošināt – tā raksturojama grupas “Refleksija” jaunā dziesma “Mūžs”.

Dziesmas vārdu autors un grupas solists Arturs Gruzdiņš uzver, ka “Mūžs” nav, lai kādu žēlotu, bet gan, lai iedrošinātu. Tā ir grupas “Refleksija” sajūta par tiem cilvēkiem un viņu līdzcilvēkiem, kuri ik dienu saskaras ar cīņu par savu veselību un pilnvērtīgu dzīvi.

“Es būšu mūžam te, bet kāpēc man nav ko teikt?” ir jautājums, ko grupa uzdod runājot par spēka meklējumiem un ceļu, kas, lai arī kā iets, atved pie sevis un cilvēkiem, kas gatavi mūžam būt līdzās. Pretēji dziesmā uzdotajam jautājumam, saviem klausītājiem grupai “Refleksijai” ir ko teikt.

Ideju par dziesmas vēstījumu un tās vārdus radījis grupas solists Arturs Gruzdiņš, bet dziesmas muzikālo skanējumu - grupa “Refleksija” kopā. Šī muzikālās apvienības dziesma ir kā liriska atkāpe no ierastās roka vides un, līdz ar grupas nosaukuma maiņu, tā, līdzīgi kā jaunais nosaukums - “Refleksija” -, iezīmē sevis meklējumus.

Grupu “Refleksija” 2015.gada nogalē izveidoja puiši no Rūjienas, kas sākotnēji muzikālo apvienību nosauca par “Dvēseles Harmonijā”. Grupas pirmā pieredze un kopīgā uzstāšanās bija Radio SWH raidījumā Priekšnams, kur puiši uzvarēja ar dziesmu “Patriots”.

Dziesmas ierakstā piedalās:

Dairis Teteris (ģitāra); Uldis Rusmanis (ģitāra, akustiskā ģitāra); Normunds Zauls (bass); Arturs Gruzdiņš (balss); Klāvs Skujiņš (bungas). Dziesma ierakstīta Hodila Records un KS Records, apstrādāta KS Records.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!