Ainārs Uzulnieks aicina uz dziesmas "Dēliņš" videoklipa prezentāciju

Raksta attēls - Ainārs Uzulnieks aicina uz dziesmas "Dēliņš" videoklipa prezentāciju Ekrānšāviņš

27.02.2017 / Parmuziku.lv

Jau 3. martā plkst. 21.00 "Greenpoint Cafe" Aizkrauklē un 4. martā plkst. 22.00 "Latvijas 1. Rokkafejnīcas" Klavierbārā Rīgā būs iespēja piedzīvot, iespējams, šī gada lipīgākās dziesmas un sirsnīgākā videoklipa prezentāciju.

Ainārs Uzulnieks stāsta: "Dziesma radās pati no sevis, vērojot savu mazo rakari darbībā," tā Ainārs stāsta par savas pirmās oriģināldziesmas tapšanu. "Pateicoties lieliskai komandai, esmu realizējis vienu no maniem sapņiem- ierakstījis studijā dziesmu un tagad ir kārta tās videoklipa prezentācijai, lai arī klausītāji un skatītāji varētu sajust, cik laimīgs var būt tēvs par savu bērnu. "Dēliņš" ir veltījums ne tikai manam mazajam, bet visām foršajām ģimenēm!"

"Es vislabāk jūtos, dziedot roku, tāpēc arī dziesmas aranžija, pateicoties Jānim Noriņam ("N-Jay Productions"), ir tik tuva manai sirdij. Filmējot klipu, piedzīvojām ne mazums kuriozu, no kuriem Jānis Dumbris (video autors) varētu samontēt pilnmetrāžas filmu!"

Aināru TV ekrānos iepazinām 2015. gadā TV3 raidījumā "Sanāciet, Sadziediet", tomēr visspilgtākais TV piedzīvojums noteikti bija RīgaTV24 "Karaoke TV čempionāts" ar Frīdi 16 nedēļu garumā, kurā Ainārs plūca uzvaras laurus.

Ainārs ir lepns aizkrauklietis un mūzika ir viņa lielākā aizraušanās. Mūziķis dzied vokālajā ansamblī "Tikai Tā!" un izklaidē publiku ballīšu grupā "Nāc dejot!" no Aizkraukles, piedalās vokālistu konkursos un raksta dziesmas savam pirmajam albumam.

"Dēliņš" būs redzams mūzikas video kanālos, dzirdams radio un, neapšaubāmi, katrā mājā, kur ir bērni!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!