Aina Kalnciema preicēja klausītājus koncertu sērijā "Personīgi"

Raksta attēls - Aina Kalnciema preicēja klausītājus koncertu sērijā "Personīgi" Foto: Valters Pelns 

03.04.2018 / Parmuziku.lv

Otrajās Lieldienās izcilā un pieredzes bagātā klavesīna soliste Aina Kalnciema turpināja Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" jauno kamerzāles koncertu sēriju “Personīgi”. 

 
Prasmīgā, šarmantā un ar izsmalcinātu spēles stilu apveltītā klavesīniste koncertā preicēja ar dažādu gadsimtu autoru opusus klavesīnam. Sākot no Domeniko Skarlatti baroka laika sonātēm, Dmitrija Bortņanska un Jozefa Nikolā Rojē darbiem, beidzot ar mūsdienu latviešu autoru kompozīcijām - Jura Karlsona “Sāpju cerību noktirni” un Pētera Vaska “Cantata”.
 
Sēriju 27. maijā turpinās Kārļa Auziņa starptautiskais džeza kvartets ar programmu "Skaņu gleznas", bet rudens sezonā cikls piedāvās vēl trīs starptautiskus notikumus.
 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!