Aija Vītoliņa un grupa “Tango Sin Quinto” koncertēs dažādās Latvijas pilsētās

Raksta attēls - Aija Vītoliņa un grupa “Tango Sin Quinto”  koncertēs dažādās Latvijas pilsētās Publicitātes foto

19.01.2017 / Parmuziku.lv

Aija Vītoliņa un grupa “Tango Sin Quinto” ar programmu “Atgriezties dienvidos” februārī un martā sniegs koncertus skaistākajās Latvijas pilsētās.

Koncertā skanēs grupas mīļākie skaņdarbi, kas gadiem ritot, kopā priecājoties un skumstot, to visu izdzīvojot mūzikā, kļuvuši tuvi - no populāriem tango skaņdarbiem līdz pavisam nepazīstamām, taču aizkustinošām ladino mūzikas virziena kompozīcijām.

Ikviens varēs baudīt dziesmas no Astora Pjacollas tango operas Maria de Buenos Aires, ladino dziesminieces Jasmīnas Levī skaņdarbus, kā arī, protams, neiztikt bez “mazā zvirbulēna” Edītes Piafas absolūti skaistākajām melodijām franču valodā. Būs dzirdami arī komponistu Morisa Ravēla, Rišāra Galjāno skaņdarbi, dažas tradicionālas tango melodijas un arī oriģinālkompozīcijas, kas tapušas īpaši “Tango Sin Quinto” muzikālajam sastāvam.

“Tango Sin Quinto” radošais sastāvs ir Aija Vītoliņa (vokāls), Jānis Stafeckis (kontrabass), Artūrs Noviks (akordeons), Ainis Zavackis (sitamie instrumenti), Raimonds Melderis (vijole) un Romāns Vendiņš (klavieres).

Koncerti notiks:

  • 14.02.17.    Ventspils KC
  • 18.02.17.    Madonas KN
  • 23.02.17.    Talsu Tautas nams
  • 24.02.17.    Sigulda koncertzāle “Baltais flīģelis”
  • 04.03.17.    Alūksnes KC
  • 05.03.17.    Saldus mūzikas un mākslas skola
  • 08.03.17.    Kultūras pils Ziemeļblāzma
  • 23.03.17.    Ādažu KC
  • 25.03.17.    Mārupes KN

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes” kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!