Aija Andrejeva kopā ar tēti ieraksta dziesmu “Mēs pārejam uz tu”

Raksta attēls - Aija Andrejeva kopā ar tēti ieraksta dziesmu “Mēs pārejam uz tu” Publicitātes foto

16.05.2017 / Parmuziku.lv

Aija Andrejeva pašlaik intensīvi strādā pie sava jaunā studijas albuma, kuru plānots laist klajā šī gada oktobrī. Pirmais albuma singls ir Aijas ilggadējā sadarbības partnera, ģitārista un jaunās dziesmas producenta Kaspara Ansona rakstītā dziesma “Mēs pārejam uz tu”, kuras ierakstā piedalījusies arī Latvijas rokmūzikas leģenda Alex, kurš ir Aijas tēvs un pirmais muzikālais skolotājs.

Aija Andrejeva stāsta:  “Dziesma ir par ļaušanos būt, par godīgu ļaušanos un sastapšanos ar otru cilvēku.  Ceru, ka katram pašam klausoties, veidosies savs stāsts.  “Pārejam uz Tu” man personīgi ir stāsts par pieņemšanu, par cilvēkiem manā ceļā, par pārmaiņām, par godīgu pāriešanu uz “Tu” ar sevi, cilvēkiem man apkārt, galu galā ar maniem klausītājiem.

Viss plūst un mainās, bet mums katram ir pāris cilvēki, kuri ir klātesoši, pat ja kaut kādā brīdī ceļi pašķirās, Tu zini, ka, kaut kur blakus ir tie stabilie, tie Tavējie!  Un viens no tiem ir mans domubiedrs, komponists, producents un draugs Kaspars Ansons.Un mans smagsvars, manas saknes - tētis Alex, kurš dziesmā piedalās ar savu neatkārtojamo vokālu un piešķir tai pilnības sajūtu un  jaudu! 

Abi šie vīri ir ļoti svarīgi cilvēki manā dzīvē, tāpēc īpašs prieks, ka ar viņu atbalstu  un piedalīšanos, tiek ieskandināts mana gaidāmā albuma pirmais singls! Šī kombinācija un enerģija dod pilnīgu drošības sajūtu, ka viss ir pa īstam un būs labi!” 

Dziesmas video veidojis Uldis Dirnēns. Dziesma šonedēļ būs pieejama iTunes, Spotify, Deezer u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!