Aicina uz mūziķa Aivara Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertiem

Raksta attēls - Aicina uz mūziķa Aivara Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertiem Foto: Jānis Deinats

29.01.2020

Aivars Hermanis, smalki niansētais un mazliet nostalģiskais mūziķis aicina uz saviem 65 gadu jubilejas koncertiem, kas notiks 2020. gada martā Rīgā un mākslinieka dzimtajā pilsētā Liepājā - 7. martā plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī, bet 15. martā plkst. 17.00 Liepājā, koncertzālē “Lielais Dzintars”.

Jau vairāk kā 50 gadus Aivara Hermaņa sabiedrotais ir ģitāra, kuras virtuozais skanējums aizkustinājis daudzu klausītāju sirdis jau no laikiem, kad Aivars darbojās grupās "Suvenīrs", "Tip-top", "Modo", "Opus", "Remix", Valsts televīzijas un Radio vieglās estrādes mūzikas orķestrī, Raimonda Paula ansamblī, Gunārā Rozenberga bigbendā, Laimas Vaikules grupā un citās mūziķu apvienībās.

Klausītāji A.Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertos varēs izbaudīt dziesmas un instrumentālos skaņdarbus, kas iekļauti mūziķa divos solo albumos, kā arī kopdarbos, kas tapuši sadarbībā ar laikabiedriem - dziedātāju Ievu Akurāteri, Aiju Vītoliņu un Igo, mūziķiem Uldi Marhilēviču, Juri Kristonu, Raimondu Macatu un Ēriku Upenieku, kā arī ar “Akustisko ģitāru trio (AG 3’o)” dalībniekiem – Kasparu Zemīti un Mārci Auziņu. Liela daļa no šiem māksliniekiem būs kopā ar Aivaru jubilejas koncertos.

A.Hermaņa jubilejas koncertos skatītājiem būs iespēja būt klāt pirmatskaņojumā jaunākajam, retrospektīvajam albumam igo # hermanis # dziesmas, kas dienas gaismu ieraudzīs pirmajā koncertā -  7. martā. Šajā albumā būs apkopotas dziesmas Igo izpildījumā, kas radītas pēdējās desmitgadēs. Vairumam dziesmu ir Igo vārdi. Disks nāks klajā ierastu izdevniecības “ Upe tuviem un tāliem” apgādā.

Albumā papildus (bonusa celiņi) būs pievienotas divas dziesmas no grupas “Remix” repertuāra - “No Rīta” un “Komunālais blūzs”.

Pēdējās desmitgadēs Aivara skaņu ieraksti tapuši sadarbībā ar kolēģiem Raimondu Macatu un Vjačeslavu Mitrohinu. Arī jaunā CD fināla master tiek gatavots Vjačeslava Mitrohina studijā “MMB Studio”.

Biļetes uz A. Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertiem Rīgā un Liepājā iespējams iegādāties Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!