Aicina uz bezmaksas semināru "Mūzikas eksporta iespējas Polijā"

Raksta attēls - Aicina uz bezmaksas semināru "Mūzikas eksporta iespējas Polijā"

21.02.2017 / Parmuziku.lv

27. februārī plkst. 14:10 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas mūzikas attīstības biedrību/ Latvijas Mūzikas eksports aicina uz bezmaksas semināru "Mūzikas eksporta iespējas Polijā".

Semināra laikā tiks apskatītas sekojošas tēmas:

  • Jaunākās aktualitātes un tendences Polijas mūzikas tirgū
  • Informācija par iespēju piedalīties "SEAZON Music & Conference", kura norisināsies Polijā
  • Polijas mūzikas mākslinieku pieredze cenšoties iekarot jaunus eksporta tirgus
  • Sadarbības iespējas ar Polijas mūzikas māksliniekiem

Lektori:
Tomaszs Novakovskis (Tomasz Nowakowski)– mākslinieciskais direktors mūzikas konferencē “Seazone Music & Conference 2017”.
Pāvels Trzcinskis (Paweł Trzciński) - festivāla “OFF Festival Katowice” valdes loceklis, festivāla “Distorted Festival” dibinātājs, reklāmas aģentūras “Distorted Animals Booking” dibinātājs.

Semināra darba valoda – angļu.
Dalība - bez maksas.

Pieteikšanās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!