Rakovska: Šeit mēs esam, gatavi vest Eirovīziju atpakaļ uz Rīgu (FOTO, VIDEO)

Raksta attēls - Rakovska: Šeit mēs esam, gatavi vest Eirovīziju atpakaļ uz Rīgu (FOTO, VIDEO) Foto atsauce: Andres Putting, EBU

05.05.2017 / Parmuziku.lv

Ukrainas galvaspilsētā Kijevā rosība saistībā ar Eirovīzijas dziesmu konkursu ar katru dienu kļūst intensīvāka.

Šajās dienās grupa "Triana park" kopā ar Ukrainas pārstāvjiem - grupu "O.Torvald" un Gruzijas pārstāvi konkursā Tamāru Gačečiladzi piedalījās autogrāfu sesijā.

Foto: Elizabete Džeina Rubene

Savukārt Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, Latvijas delegācija saņēma apsveikumus no mūsu kaimiņu – Lietuvas pārstāvjiem un kopīgi nolika ziedus 2014.gadā Eiromaidanā kritušo piemiņas vietā Neatkarības laukumā (“Maidan Nezalezhnosti”).

5.maijā "Triana park" aizvadīja savu otro mēģinājumu, demonstrējot arī skatuves tērpus, kuros viņi uzstāsies "Eirovīzijas" pusfinālā 9.maijā.

Foto: Elizabete Džeina Rubene

"Šeit mēs esam, gatavi vest Eirovīziju atpakaļ uz Rīgu," pēc otrā mēģinājuma vietnē instagram rakstīja Agnese Rakovska.

Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli notiks 9. un 11. maijā, bet lielais fināls – 13. maijā. “Triana Park” konkursa 1. pusfinālā 9.maijā uzstāsies ar pēdējo jeb 18. kārtas numuru. Latvijai tajā būs jākonkurē ar Zviedrijas, Gruzijas, Austrālijas, Albānijas, Beļģijas, Melnkalnes, Somijas, Azerbaidžānas, Portugāles, Grieķijas, Polijas, Moldovas, Islandes, Čehijas, Kipras, Armēnijas un Slovēnijas  pārstāvjiem. 

Abus pusfinālus, kā arī finālu varēs vērot tiešraidē LTV1, savukārt mūziķu gaitām Kijevā ir iespēja sekot līdzi mājaslapā www.eirovizija.lv.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiek Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, jo pērn Stokholmā notikušajā konkursa finālā uzvarēja dziedātāja Džamala no Ukrainas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!