10 spilgti mirkļi no Agneses Rakovskas radošās dzīves

Raksta attēls - 10 spilgti mirkļi no Agneses Rakovskas radošās dzīves Foto: Lauris Vīksna, Picture Agency

11.05.2017 / Parmuziku.lv

11. maijā dzimšanas dienu svin viena no spilgtākajām latviešu dziedātājām - Agnese Rakovska, grupas "Trianas Parks" vokāliste, modele, skolotāja un ideju ģenerātore.

Sveicot jubilāri, caur fotogrāfijām, videoklipiem, faktiem un citātiem, atskatāmies uz Agneses Rakovskas raibo 2016. gadu.

KALENDĀRS

2016. gadā Agnese Rakovska fanus iepriecināja ar savu kalendāru, kas sastāvēja no 12 mākslas fotogrāfijām, kurās mūziķe iejutās dažādos tēlos. Agnese bija ne vien modele, bet arī kalendāra idejas autore.

IZLAIDUMS

2016. gadā Rīgas Stradiņa universitātē Agnese ieguva bakalaura grādu audiologopēdijā. Šī mūziķei ir jau otrā augstākā izglītība.

PAR DZIEDĀŠANU

"Dziedāt var iemācīties. Tehniski tikt galā ar notīm arī var iemācīties, bet cilvēcību, sirsnību, spēju uzrunāt un aizkustināt laikam ir jāmeklē kur citur. Es novēlu, lai katram tas izdodas!" atbildēja Agnese.

LIEPĀJĀ AR PRĀTA VĒTRU

2016. gada 20. augustā grupa "Trianas Parks" bija īpašie viesi grupas "Prāta Vētra" Liepājas koncertā.

SKATUVES TĒLS

"Tā, tā ir savas alternatīvās pasaules radīšana. Es visu laiku gribu kaut ko jaunu izmēģināt. Un gribēšana ir ļaunākais, kas var ar cilvēku notikt. Visu nelaimes ceļas no gribēšanas. Manī ir divas Agneses – vienai nevajag gandrīz neko, otra visu laiku kaut ko grib." 2016. gada janvārī intervijā parmuziku sacīja Agnese Rakovska.

PAR POPULARITĀTI

"Man liekās, jo tu populārāks paliec, jo tu paliec nelaimīgāks. Tu naktī nevari gulēt. Tev nav laika. Tu nesatiec savus draugus un radiniekus. Tu dari lietas bez brīvdienām, tādā nenormāli stulbā režīmā. Es neesmu izbaudījusi popularitāti, lai varētu teikt, ka būt populāram ir forši." sacīja Agnese 2017. gada janvārī intervijā portālam Satori. 

AUDIOVIZUĀLAIS KONCERTS

2016. gada decembrī Agnese realizēja sen loloto ieceri, sadarboties ar Maestro Raimondu Paulu. Krāšņā audiovizuālā koncertā kino Splendid Palace izskanēja Paula dziesmas jaunās, mūsdienīgās versijās. Dziedātājas interpetācijas apkopotas arī albumā "Vienaldzības". 

MESA

Agnese piedalījās hiphopa projekta "Mesa" dziesmā "Mūžīgais dzinējs".

VIENALDZĪBAS

Par Raimonda Paula un Vizmas Belševicas dziesmas "Vienaldzība" mūsdienīgo videoklipu Agnese saņēma "Zelta Mikrofonu 2017".

EIROVĪZIJA

Grupa "Triana Park" ar dziesmu "Line" šogad pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!