300 bundzinieki izspēlē "Kalniem pāri". Satriecoši!

Raksta attēls - 300 bundzinieki izspēlē "Kalniem pāri". Satriecoši! Publicitātes foto

13.07.2017 / Parmuziku.lv

Vairāk nekā 300 bundzinieki saviļņojuši skatītājus ar enerģisko un sinhrono "The Sound Poets" dziesmas "Kalniem pāri" izpildījumu.

Latvijas simtgades programmas ietvaros 9. jūlijā Grīziņkalnā norisinājās Baltijas bundzinieku samits. Šāda kopīga bundzinieku sanākšana, pārsteidzot skatītājus ar sinhroniem un enerģiskiem izpildījumiem, norit jau trešo reizi, un tas ir lielākais budzinieku pasākums Ziemeļvalstīs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!