23. oktobrī iznāk Alises Jostes otrais albums

Raksta attēls - 23. oktobrī iznāk Alises Jostes otrais albums Ekrānšāviņš

19.10.2015 / Parmuziku.lv

Folkmūziķes Alises Jostes otrais studijas albums Hardships are Ships pie klausītājiem nonāks jau šopiektdien, 23. oktobrī.

Mūzikas izdevniecības I Love You Records paspārnē iznāk teju piecus gadus gaidītais Alises Jostes albums Hardships are Ships. Jau no šodienas, 19. oktobra, tas ekskluzīvi ir pieejams mūzikas straumēšanas vietnē deezer.com, bet oficiālais albuma iznākšanas datums ir 23.oktobris. Hardships are Ships būs pieejams ne tikai digitālajā vidē, bet arī vinila plates formātā.

Hardships are Ships var noklausīties spiežot šeit.

 
Šo ierakstu, tāpat kā debijas albumu, Alise ieskaņojusi pašas spēkiem savās lauku mājās, to pēcapstrādājis Gatis Zaķis un māsterējis Džo Lamberts, kurš ir palīdzējis tapt albumiem arī tādām grupām un mūziķiem kā The National, Sharon Van Etten, Sondre Lerche, Wye Oak un daudziem citiem.

 

Vienpersoniskā radošā nometne, tā par Hardships are Ships albuma tapšanu saka pati Alise.

Gada sākumā visiem biju apsolījusi, ka beidzot rakstīšu kaut ko jaunu, tad nu neatlika nekas cits, kā piekrāmēt mašīnu ar mantām un tiešām doties savā vienpersoniskajā radošajā nometnē. Nebiju īsti droša par to, kāds tam būs rezultāts. Biju gatava arī tam, ka nekas neizdosies un es viena būšu pavadījusi mēnesi pilnīgā nekurienē, dzerot tēju un blenžot seriālus. Kas, protams, arī nav slikti. Bet, aizbraucot uz turieni, es sapratu, ko gribu izdarīt. Ikdienas notikumu kontekstā ir grūti saglabāt spēju skatīties uz lietām plašāk. Gribas cepties par visu un visiem. Bet, aizbēgot prom, es no jauna apjautu, kas ir būtiski, kas nē, par ko ļaut tai savai sirdij sāpēt un par ko pasmieties. Strādājot pie albuma, es centos saglabāt vienkāršu pieeju lietām, neko nesarežģīt un darīt, kā attiecīgajā brīdī liekas pareizi. Man prātā nebija konkrēts koncepts vai vēstījums, kuru noteikti vēlos nodot klausītājam. Bija vecas dziesmas, kuras prasījās tapt ierakstītas, bija arī pavisam jaunas. Bet pāri visam – vēlme izbaudīt šo procesu un labi pavadīt laiku.

 

Alises Jostes albuma prezentācijas koncerti notiks novembrī, to datumi tiks paziņoti drīzumā.

Albuma apskatu lasi ŠEIT!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!