Šīs 17 grupas uzstāsies jaunajā festivālā "Rockin`Liepāja 2017"

Raksta attēls - Šīs 17 grupas uzstāsies jaunajā festivālā "Rockin`Liepāja 2017" Kolāža, publicitātes foto, foto: Inga Leite

17.03.2017 / Parmuziku.lv

No 2. līdz 4. jūnijam kocertestrādē "Pūt, vējiņi!" norisināsies jauns rokmūzikas festivāls "Rockin`Liepāja 2017", kurā uzstāsies Latvijas labākie mākslinieki un viesi no Lietuvas.

Festivāla mērķis ir atdzīvināt Liepājas kā Latvijas Rokmūzikas galvaspilsētas vārdu festivālā "Rockin`Liepāja 2017" uz vienas skatuves pulcējot gan pieredzējušās, gan šobrīd populārākās, gan jaunās rokgrupas. Uzstāsies arī viesi no Lietuvas. Pirmajā fesitvāla vakarā 2. jūnijā uzstāsies 8 grupa, otrajā vakarā, 3. jūnijā - 9 grupas.

Dzelzs vilks

Johnny Salamander

Keksi

Tumsa

Igo

AC/DC tribute band (LT)

Flying Bra

Sērkociņu cehs

Credo

Linga

Kiss of the dolls

Fēlikss Ķiģelis

Pērkons

Jumprava

Opus Pro

Ainars Virga

Svaras 409

Biļetes nopērkamas festivāla mājaslapā no 1.aprīļa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!