Tagad Lielbritānijas lielveikalu produktu klāstā atrodamas arī vinila plates

Raksta attēls - Tagad Lielbritānijas lielveikalu produktu klāstā atrodamas arī vinila plates Foto: pixabay.com/ CC0 Public Domain

19.03.2016 / Parmuziku.lv

Jo arī mūzika ir cilvēka ikdienas nepieciešamība!

 21. martā lielveikalu tīkls Sainsbury’s uzsāks vinila palšu tirdzniecību. Veikala plauktos pircēji atradīs “Led Zeppelin”, Adeles, Nika Dreika, “The Smiths” un citu mākslinieku ierakstus vinila formātā, kas maksās cenās no 12 līdz 29 mārciņām.

Mūzikas ieraksti vinila formātā piedzīvo renesansi – pieprasījums ar katru gadu kļūst arvien lielāks! Tāpēc mūsu mērķis ir padarīt vinila formātu pieejamāku klientiem, kas pie šī formāta no jauna vēlas atgriezties!” – saka Pīts Selbijs (Pete Selby), lielveikala mūzikas un grāmatu nodaļas vadītājs.

2015. gada decembrī vinila plates savā piedāvājumā ieviesa arī Lielbritānijas vadošais lielveikalu tīkls Tesco. Aizvadītajā gadā Lielbritānijā vinila plates tika pārdotas rekordlielā skaitā – vairāk kā 2 miljonos eksemplāru. Pārdošanas galvgalī – Adeles albums “25”, Eimijas Vainhausas “Black to Black” un grupas “The Stone Roses” 1989. gada debijas albums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!